Artykuły

Kredyt gotówkowy - co warto o nim wiedzieć?

Pejoratywny obraz kredytu gotówkowego i mylenie go z tzw. „chwilówkami”, zmienia się dynamicznie. Możliwość stosunkowo szybkiej pożyczki jest dla wielu osób szansą na remont mieszkania, kupno auta, sfinansowanie swoich marzeń. Jednak droga do uzyskania kredytu nie jest pozbawiona potencjalnych utrudnień. O czym warto pamiętać ubiegając się o kredyt gotówkowy? Na to oraz inne pytania odpowiada Grzegorz Pacuk, wspierający w Centrali ANG Spółdzielni codzienną pracę ekspertów w zakresie kredytów gotówkowych. 

Przedsiębiorca a finansowanie

Poniżej pierwsza część wywiadu z Pawłem Mazurem z ANG Biznes. Rozmawialiśmy m.in. o szansach i zagrożeniach przedsiębiorców decydujących się na kredyt, „małych” i „dużych graczach” w branży finansowej, zmianach w prosperowaniu przedsiębiorstw oraz o tym, jak się w tym wszystkim przedsiębiorca ma połapać.

Dom maklerski i faktoring

Poniżej druga część wywiadu z Pawłem Mazurem z ANG Biznes. Tym razem rozmawialiśmy o współpracy przedsiębiorcy z domem maklerskim oraz faktoringu i jego zasadności w różnych przypadkach.

Biznes szyty na miarę

Poniżej trzecia i ostatnia część wywiadu z Pawłem Mazurem z ANG Biznes. Poruszaliśmy temat finansowania kontraktu dla przedsiębiorcy, wykorzystania szans, które nadarzają się w biznesie oraz koncepcji przedsiębiorstwa idealnego.