Idea

Odpowiedzialnefinanse.pl to ekspercki serwis, którego misją jest praktyczna edukacja w zakresie produktów i usług finansowych oraz wsparcie Ciebie w odpowiedzialnym korzystaniu z ofert instytucji finansowych. Znajdziesz tutaj, droga czytelniczko, drogi czytelniku teksty dotyczące kredytów, pożyczek, leasingu, ubezpieczeń, faktoringu, wymiany walut, przygotowane przez ludzi zajmujących się tym na codzień. Możesz zasięgnąć tutaj rady i pomocy w trudnych i niezrozumiałych dla Ciebie kwestiach. Rady i pomocy ekspertów, których znajdziesz w tym serwisie a którzy posiadają gruntowną wiedzę i długoletnie doświadczenie w branży finansowej.


Chcemy ułatwić Tobie, osobie poszukującej produktu finansowego, znalezienie eksperta, który pomoże Ci wybrać spośród setek ofert to rozwiązanie, które jest najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań, zarówno prywatnych, jak i biznesowych.


Idea tego projektu jest spójna z naszą wizją roli branży finansowej. Polega ona przede wszystkim na tym, by kierując się odpowiedzialnością i uczciwością, służyć Tobie, naszej klientce, naszemu klientowi. Pośrednik finansowy powinien być instytucją zaufania publicznego, a to oznacza nadrzędność Twojego interesu nad interesem instytucji finansowej.


Budując społeczność odpowiedzialnych ekspertów, kierujemy się zasadami odpowiedzialnej sprzedaży ‒ oferujemy produkty, których potrzebujesz, na które Cię stać i które rozumiesz.


Najcenniejszym klientem jest klient z rekomendacji i polecenia. Zadowolony klient jest dla nas najcenniejszym źródłem nowych klientów.


OdpowiedzialneFinanse.pl to projekt Grupy ANG S.A.