Jak korzystać?

Nasz serwis to źródło praktycznej wiedzy z finansów zarówno prywatnych jak i biznesowych. To co znajdziesz w zakładce Wiedza jest przygotowywane przez doświadczonych ekspertów, działających w branży finansowej od lat.


Odpowiedzialnefinanase.pl to nie tylko portal ekspercki, ale również wyszukiwarka i ranking ekspertów, dzięki któremu możesz znaleźć najlepszego specjalistę, który będzie Twoim przewodnikiem w skomplikowanym świecie finansów. Szukając jednego z nas, możesz określić miasto, w którym kontakt z ekspertem będzie dla Ciebie najwygodniejszy, oraz jego specjalizację. Zwróć uwagę na opinie, jakie nasz specjalista otrzymał od innych klientów.


Gdy już wybierzesz swojego przewodnika, możesz do niego napisać poprzez formularz kontaktowy lub zadzwonić do nas, a my połączymy Cię z nim lub przekażemy mu Twoją wiadomości, jeżeli nie będzie mógł w danej chwili rozmawiać.


Zachęcamy Cię do polecania eksperta Twoim znajomym, jeżeli oczywiście spełnił on Twoje oczekiwania. Nasz model pracy w dużej mierze opiera się na rekomendacjach klientów, a dużą wartością naszego projektu są opinie naszych klientów.


Wszyscy eksperci znajdujący się w serwisie są współpracownikami Grupy ANG i obowiązują ich wysokie standardy profesjonalizmu i postaw etycznych. Reguły, jakimi się kierujemy, możesz znaleźć w naszych zasadach ładu spółdzielnianego, a w szczególności w kodeksie etycznym (link), w naszym manifeście (link) i raportach rocznych (link).


Jeżeli Twoim zdaniem działania naszego współpracownika są niezgodne z zasadami, jakimi się kierujemy, napisz do nas (etyka@grupaang.pl). Powołana w ANG Komisja Etyki i rzecznik etyki zajmą się Twoim zgłoszeniem.


Mamy nadzieję, że współpraca z nami przyniesie Ci dużo satysfakcji.