Aktualności

Digitalizacja i ułatwienia dla klientów | Finanse podczas epidemii

Jak obecnie wygląda proces udzielania finansowania i czy można do minimum ograniczyć spotkania bezpośrednie? Cała branża finansowa się zmienia, również my dokładamy wszelkich starań aby ułatwić Tobie proces uzyskania finansowania i uczyń go możliwie najbezpieczniejszym.

W kolejnej rozmowie z cyklu "Finanse podczas epidemii" Grzegorz Pacuk, Ekspert ANG mówi o tym, jak zmienia się branża finansowa i co w związku z tym zyskają nasi klienci. Rozmowę poprowadziła Magdalena Mitraszewska.

SUSAN BENSON
5 październik 2021
Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas przez e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.